Plameni nove sezone La Lige so pravkar prižgali in bitka, za katero so mislili, da je jasen rez med močnimi in šibkimi, se je končala z velikim pretresom. Atletico Madrid je v gosteh remiziral z Villarrealom z 2:2. Čeprav je imel Atletico Madrid 55% posesti žoge, je na tekmi zadel le 9 metov in na koncu zgrešil zmago. Na lestvici La Lige je Atletico Madrid na petem mestu.
Ob koncu prvega polčasa je Atletico Real Madrid Kindertrikot končno dobil priložnost za odrešitev. Natančen predložek Barriosa je v enajstmetrovki našel Sorlota, slednji pa je z glavo uspel izenačiti na 2:2. A ta gol ni uspel povsem prebuditi borbenega duha Atletica iz Madrida. V drugem polčasu nobena stran ni dosegla nobenih dosežkov v ofenzivi in ​​je težko ustvarila nevarne priložnosti.
Günstige Fußballtrikots V drugem polčasu je Atletico Madrid opravil kadrovske popravke, Alvarez pa je nastopil kot zamenjava in debitiral v La Ligi. A mladeničev nastop ni spremenil situacije na igrišču. Ko je tekma napredovala, je napad Atletica Madrida postajal vse bolj šibak, medtem ko je Villarreal večkrat ogrozil vrata Atletica Madrida s svojo odlično obrambo in sposobnostmi protinapada. Na koncu sta si obe strani segli v roke in se poravnali z neodločenim izidom 2:2, a je bil ta remi nedvomno hud udarec za Atletico Madrid, ki je ciljal na boj za naslov prvaka.