Nogometni dresi za otrokeV 10. krogu južnoameriškega skupinskega dela kvalifikacij za svetovno prvenstvo 2026 se je “petzvezdična Brazilija” doma pomerila s Perujem. Brazilija je na zadnji tekmi v gosteh premagala Čile z 2:1 in poskrbela za skok. Trenutno so na 4. mestu s 13 točkami s 4 zmagami, 1 neodločenim izidom in 4 porazi. Zmaga na tej tekmi naj bi izenačila Urugvaj po točkah. Peru je trenutno na drugem mestu z 1 zmago, 3 neodločenimi izidi, 5 porazi in 6 točkami. Če želi ohraniti upanje na kvalifikacije, mora težiti tudi k točkam. V zadnjih 6 tekmah med obema ekipama ima Brazilija absolutno prednost s 5 zmagami in 1 porazom. Po uvodu je Brazilija hitro pokazala moč, a so obrambo brez težav ujeli tudi perujski igralci. V 12. minuti se je Flores pomaknil naprej in dobil eno priložnost za zadetek, a je bil prvi zadetek neveljaven zaradi ofsajda. Sodeč po upočasnjeni ponovitvi je šlo le za polovico telesa,Poceni otroški Nogometni dresi kompletikar je tudi sprožilo alarm za brazilsko obrambo. V 24. minuti je perujski igralec naredil napako pri izbijanju z jeznim strelom, ki je bil močan in težak. V 38. minuti je brazilski napad končno zadel. Igor Jesus je žogo udaril v kazenski prostor in zadel Rafinha za enajstmetrovko, Brazilci pa so po golu povedli z 1:0 , a v polčasu ni bilo več golov, ekipa je zamenjala stran in se spet borila, Rodrigo je presekal in na pomoč priskočil Gallese! V 54. minuti je Savinho prodrl v enajstmetrovko, Brazilija pa je priigrala še eno enajstmetrovko, 2:0! Od takrat je bila ofenziva brazilske ekipe val za valom, igralci pa so popolnoma VISOKI! V 58. minuti sta imela zaporedni priložnosti Gerson in Igor Jesus, a sta bila oba rešena, https://www.nogometnidresiotroke.com/v 71. minuti pa je Enrique prodrl z desne in podal. in dosegel 3:0, Brazilija povečuje vodstvo! V 74. minuti je Enrique z levico z vrha loka izven kazenskega prostora zadel za 4:0! Oba rezervista iz Brazilije sta zadela na svojem debiju in igra je izgubila napetost! V 84. minuti je Pereira besno streljal izven kazenskega prostora, žoga pa je zgrešila vratnico! Od takrat obe strani nista dosegli zadetka in Brazilija je doma zmagala s 4:0. Poleg zmage Brazilija že dolgo ni igrala tako ostrega in gladkega napada. To je tista »Brazilija s petimi zvezdicami«, ki jo poznajo navijači!