Nogometni dresi za otrokeBarcelonin številka 19 Lamine Yamal je zdaj super in je na vrhuncu. Na stadionu Montilivi je potreboval le 7 minut, da je dosegel prvi gol in dosegel drugi gol, kar je dovolj za dokaz njegove sposobnosti. Poleg tega je Lamin tudi eden izmed zelo aktivnih igralcev, ko pritiska na visoki poziciji. Ta 17-letni fant ima svetlo prihodnost.
Lamine Yamar je tako osupljiva in preprosto neustavljiva. Ta fant je star le 17 let. On je mlad genij v Barceloni. Drugačen je od drugih. Na tekmi proti Gironi je dosegel prva dva zadetka ekipe z enim strelom. Prvi gol je bila priložnost, ki si jo je ustvaril sam. Zaradi te igre ga je trener Hans Flick močno pohvalil in ga postavil za MVP te tekme. To je drugič, da je osvojil MVP v tej sezoni. Enkrat ga je osvojil v drugem krogu proti Athleticu iz Bilbaa.
Barcelonina številka 19 je začela vse tekme v prvih petih ligaških krogih te sezone. V 30. minuti je pritisnil na Davida Lopeza in nato dosegel gol. Srednjemu branilcu Girone je iztrgal žogo,Poceni otroški Nogometni dresi kompleti nato pa se obrnil proti vratarju in odločno streljal ter ekipi povedel. Sedem minut pozneje je z odličnim sodelovanjem znova zadel Lamine Yamal in moštvo je povedlo z 2:0. To žogo je z veliko sreče odbil Lewandowski in mu nato pomagal.
To je drugič, da je napadalec Barcelone dvakrat zadel. Proti Granadi (rezultat 3-3) je 11. februarja 2024 na stadionu Montjuïc dosegel dva zadetka. Poleg tega je ta zvezdnik dosegel 10 golov v 56 tekmah s prvo ekipo.
Lamine Yamal ne le dosega golov, je tudi zelo pomemben igralec. Zakaj to praviš? Ker vsakič, ko je Flick prosil ekipo, naj pritisne visoko, je vedno prvi pohitel naprej. Nemški glavni trener je po tekmi 1-4 v Gironi dejal: “Tako sem vesel, da je Lamin dosegel dva zadetka. Mlad je, a je zelo močan. Spremenil je smer igre in opravlja odlično delo pritiska. Zelo dobro združuje svoj talent s presingom. Je odličen igralec in je zelo pomemben za našo ekipo.
Laming je dejal: “Naša ekipa samo želi zmagati na vseh tekmah. Če želimo zmagati v ligi, moramo to narediti. Tako sem vesel, da sem zmagal na tej tekmi. Ta tekma ni lahka. “https://www.nogometnidresiotroke.com/ Nadaljeval je tudi da se nikoli ni lahko vrniti v ligo po mednarodnem dnevu tekem, vendar, “Razmišljamo že o naslednji tekmi, to je tekmi lige prvakov proti Monacu. Ta tekma je za nas zelo pomembna. Je precej posebna. se veselim našega prvenca.”
Po njegovem mnenju bo ekipa postala še močnejša, če se Ansu Fati vrne. Rekel je: “Ta otrok bo zagotovo postal zelo pomemben član naše ekipe. Je drugačen. Veselim se njegovega igranja.”
Lamine Yamal se je žoge dotaknil 59-krat, s 77-odstotno uspešnostjo podaje in 24 od 31 podaj je bilo uspešnih. Streljal je 4-krat, 2 strela v okvir vrat, ostala 2 strela pa sta zgrešila. Uspešno se je prebil enkrat, vsega skupaj se je poskusil prebiti 4-krat in dobil 10 od 16 obračunov. Nad njim je bil storjen 3 prekršek, vendar ni storil samega sebe.